طراحی سایت تخصصی | طراحی وبسایت حرفه ای

 فانوس رایانه با بیش از ۷ سال سابقه فعالیت مداوم در زمینه طراحی سایت تخصصی و سیستم های حفاظتی و امنیتی و خدمات کامپیوتری فعال می باشد . شرکت فانوس رایانه اهورا طبق روزنامه رسمی  در سال ۱۳۸۷ به شماره ثبت ۳۳۴۴۹۹ رسما فعالیت خود را آغاز نموده است .

طراحی سایت حرفه ای : ما در فانوس رایانه با توجه به سابقه فعالیت و تجربیات حرفه ای در زمینه طراحی سایت حرفه ای پلتفرمهای  در زمینه طراحی سایت حرفه ای مبلمان و صنایع چوب ، طراحی سایت حرفه ای روغن موتور و فراورده های نفتی ، طراحی سایت حرفه ای تولیدی صنعتی و ...ارائه نموده است.

طراحی سایت تخصصی: طراحی وبسایت تخصصی فروشگاهی ، طراحی سایت آموزشگاهی ، طراحی وب سایت تخصصی شرکتی ، طراحی سایت تخصصی خبری ، طراحی سایت تخصصی دانلود و موزیک ، طراحی سایت تخصصی املاک و مستغلات

طراحی سایت ارزان : فانوس رایانه با توجه به روشهای کار و پرسنل توانمد و بهره وری بالا در تولید و طراحی های نوین توانسته بهترین قیمت در طراحی سایت را ارائه دهد و بتوانیم طراحی سایت ارزان برای مشتریان به وجود آوریم.

مراحل طراحی سایت توسط فانوس رایانه :

 1. جلسه هماهنگی طراحی سایت تخصصی: بعد از تماس تلفنی و هماهنگی کارفرما مدیر فروش و یا مدیر پروژه به محل اعزام گردیده و درباره نوع کسب و کار و مستندات لازم و تحلیل نیازهای کارفرما با ایشان هماهنگی های لازم به عمل می آید .
 2. طراحی گرافیکی: بعد از آنکه مستندات لازم درباره کسب و کار مورد نظر فراهم آمد کارشناس گرافیک پروژه شروع به طراحی گرافیکی سایت مورد نظر دقیقا مطابق با نظر کارفرما و اصول حرفه ای بازاریابی می گردد.
 3. برنامه نویسی: بعد از طراحی اولیه و مشخص شدن ساختار گرافیکی پروژه برنامه نویسان مجرب فانوس رایانه با توجه به مستندات و در خواست های کار فرما شروع به طراحی قالب اصلی سایت می نمایند و پس از بررسی کامل آن و تولید چند دموی اولیه بر روی لوکال هاست وب سایت مورد نظر را آماده ارائه می نمایند.
 4. عقد قرارداد:بعد از آماده شدن طرح نهایی قالب یک جلسه حضوری با کارفرما گذاشته خواهد شد و درباره نحوه ادامه پروژه و انتخاب قالب توسط کارفرما و نظرات ایشان بحث و تبادل نظر خواهد شد . بعد از بررسی های انجان شده و انتخاب یکی از قالبها توسط کارفرما ، قراردادی رسمی فی مابین کارفرما وشرکت فانوس رایانه اهوار ثبت خواهد شد و مبلغ ۵۰% از کل هزینه دریافت می گردد.
 5. روانشناسی سایت تخصصی : بعد از طراحی و تکمیل طراحی وب سایت توسط برنامه نویسان و گرافیستان پروژه ، وب سایت مورد نظر مورد تحلیل روانشناسی رنگها و نوع به کارگیری صفحات و چیدمان آن می گردد.
 6. ویراستار: بعد از گذراندان مراحل فوق کلیه کلمات و جملات وب سایت از نظر گرامری کاملا ویراستاری شده تا متنی زیبا و دلنشین در سایت فراهم آید.
 7. بازاریابی : کلیه مراحل فوق توسط بازاریابان مجرب فانوس رایانه بررسی شده تا مطالب کاملا به نیاز ها مشتری همخوان باشد.
 8. آموزش و تحویل: در انتهای کار در یک جلسه حضوری کلیه کاربری های سایت به کارفرما آموزش داده خواهد شد ، از جمله :
  1. کلیه قسمت های محتوایی سایت و نحوه بروز رسانی مطالب
  2. کار با منو ها و زیر منو ها و اضافه کردن و کم کردن دسته ها
  3. سطوح دسترسی کاربران
  4. نحوه کار با برگه ها و تغییرات در ساختار آن
  5. نحوه اضافه کردن و کم کردن عکس ها و نمونه کارها
 9. پشتیبانی سایت: بعد از تحویل نهایی پروژه شرکت فانوس رایانه اهورا تا سه ماه اینده متعهد به پشتیبانی رایگان و تغییرات احتمالی در سایت می گردد ف و در صورت تمایل به ادامه پشتیبانی تا سالهای آینده قراردادی نیز ثبت می گردد.

طراحی سایت تخصصی فانوس رایانه چه مزایایی دارد؟

روانشناسی رنگها با متخصصین روانشناسی بالینی و صنعتی سازمانی

ارزیابی انتظارات و سلیقه های شما

ارزیابی نیازهای مخاطبین وب سایت شما

تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی

طراحی گرافیکی با بالاترین و زیباترین کیفیت

طراحی سایت تخصصی  شما با بالاترین ظریب امنیتی

 بهینه سازی کلید واژه ها در طراحی سایت تخصصی  شما
پشتیبانی و به روز رسانی در طراحی سایت تخصصی  شما

 

طراحی سایت تخصصی | طراحی وبسایت حرفه ای

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید