کسب درآمد اینترنتی | کانال تلگرام | تبلیغات اینترنتی | درامد اینترنتی 

درامد اینترنتی : با پیشرفت روز افزون فناوری و مدرنیته ،دیگر کسب و کارهای قدیمی جوابگوی نیاز حال حاضر جامعه نمی باشند و به مرور از گردونه رقابت خارج می شوند . کسب و کارهایی که از روش های نوین تبلیغاتی و بازاریابی در فضای مجازی  برای محصولات و خدمات خود استفاده می کنند رشد می کنند و ماندگار می شوند.به این فکر کنید که ۱۰ سال پیش هیچگاه قابل تصور نبود که یک فروشگاه اینترنتی بتواند درامد اینترنتی  قابل ملاحظه ای کسب کند و این امر در ایران آن روزشاید یک مضحکه و شوخی بیش نبود . اما در این میان یک فروشگاه اینترنتی با بلند نظری و تفکر آینده نگر مدیران خود پا به عرصه دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک گذاشت .این فروشگاه اینترنتی با گذشت زمان و توسعه راهکارهای نوین بازاریابی هم اکنون با قاطعیت توانسته با درامد اینترنتی  بیش از ۲ میلیارد تومان در روز کلیه محصولات خود را به سراسر ایران ارسال نماید .

تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی

با گسترش شبکه های اجتماعی همچون کاناهای تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک ، لینکدین  و گوگل پلاس و همگانی شدن استفاده از این شبکه ها در دنیای ارتباطات و زمانه امروز دیگر کمتر کسی را می توان یافت که از این شبکه های اجتماعی استفاده ننماید .

کسب درآمد اینترنتی : امروزه استفاده روزمره از شبکه های اجتماعی جزء لاینفک زندگی امروزی گشته است  . در این زمان موفقیت روز افزون در کسب درآمد اینترنتی  به نوعی وابسته به استفاده اصولی و صحیح مطابق با استاندارد های جهانی و بازاریابی از این شبکه ها می باشد.

تبلیغات اینترنتی : ما در فانوس رایانه با استفاده از تکنیک ها روز روانشناسی و اصول بازاریابی و استفاده اصولی از هشتک ها و استاندارد ها شبکه ها اجتماعی استوار است . ما در این نوع تبلیغات پلتفرم و روش نوینی برای کسب درامد اینترنتی ایجاد کرده ایم به طوریکه متناوبا در بازده های زمانی روزانه ، هفتگی و ماهانه با توجه به استراتژی کمپانی تبلیغاتی هدفمند و گاها عیرمستقیم در این شبکه های اجتماعی برای توسعه کسب و کار شما راه اندازی نموده ایم

تبلیغات اینترنتی , درامد اینترنتی , کسب درآمد اینترنتی , کانال تلگرام , کانالهای تلگرام , اینستاگرام , شبکه های مجازی , درامد زایی اینترنتی , فروش اینترنتی , خرید اینترنتی , تبلیغات کلیکی , تبلیغات رایگان اینترنتی , آگهی رایگان , مشاوره تبلیغات اینترنتی , تبلیغات اینترنتی رایگان

تعرفه قیمت خدمات

تبلیغات
کانال تلگرام
۲۰۰۰
۴۰۰۰

تبلیغات متنی روزانه

تبلیغات آموزشی

بنر های تبلیغاتی

تبادل لینک

تبلیغات
پیج اینستاگرام
۲۰۰۰
۶۰۰۰

بنر های روزانه

بنر های هفتگی

بنر های آموزشی

افزایش فالور

تبلیغات
پیج فیسبوک
۱۰۰۰
۲۰۰۰

تبلیغات روزانه

تبلیغات آموزشی

متون مناسبتی

افزایش اعضاء

تبلیغات
پیج گوگل پلاس
۱۰۰۰
۲۰۰۰

متون آموزشی

فروش های ویژه

تبلیغاتی سفارشی

افزایش اعضاء

تبلیغات
پیج لینکدین
۱۰۰۰
۳۰۰۰

محصولات و رزمه

معرفی کمپانی

افزایش کاربران

افزایش هواداران

سفارش خرید

برای سفارش تبلیغات اینترنتی می توانید به وب سایت تبلیغات ما مراجعه نمایید

بهترین و باکیفت ترین خدمات را از فانوس رایانه بخواهید .

خدمات ما در فانوس رایانه گستره ی وسیعی از خدمات همچون:

طراحی سایت:سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات هاستینگ ، طراحی سایت تخصصی مانند طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت املاک، طراحی سایت خبری،طراحی سایت آموزشگاه و طراحی سایت دانلود را شامل می شود.

بهترین ، خلاقانه ترین و باکیفیت ترین خدمات را از فانوس رایانه بخواهید.