تگ فروشگاهی مدادی لینارد RF و AM

تگ فروشگاهی چیست؟

تگ یک قطعه پلاستیکی می باشد که درون آن یک سنسور به همراه مکانیزم قفل می باشد که بر روی اجناس مختلف نصب می گردد تا در صورت بیرون رفتن کالا به صورت غیر مجاز خارج شدن خود را به گیت ضد سرقت فروشگاهی اعلام نماید .

تگ فروشگاهی دارای انواع مختلفی می باشد که با توجه به کاربری فروشگاه یک یا چند مدل از آن مورد استفاده قرار می گیرد که  با توجه به کاربرد فروشگاه خود تگ فروشگاهی مناسب را انتخاب کنید . برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ما در رابطه با سیستم مکانیزم و ویژگی های تگ مراجعه نمایید.

انواع تگ فروشگاهی:

قسمتهای مختلف تگ فروشگاهی مدادی لینارد RF و AM

  1. محفظه از جنس پلاستیک ABS
  2. قفل مکانیکی
  3. سنسور الکتریکی

تگ فروشگاهی مدادی لینارد RF و AM

تگ مدادی  نمونه ای پرکاربرد از تگ های فروشگاهی در دزدگیر و سیستم ضد سرقت فروشگاهی می باشد.تگ فروشگاهی مدادی لینارد RF و AMرا می توان درموارد زیر نصب نمود: 

  • دزدگیر فروشگاهی عینک و استفاده از تگ مدادی به همراه لینارد
  • گیت فروشگاهی کفش و استفاده از تگ مدادی در ان
  • دزدگیر فروشگاهی جواهر فروشی با تگ مدادی یا پنسیل
  • دزدگیر فروشگاهی موبایل فروشی و لپ تاپ و کاربری پنسیل تگ
  • دزدگیر فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی و تگ پنسیل
  • دزدگیر فروشگاهی البسه به همراه استفاده از تگpencil

این تگ ها نیز در فرکانسهای مختلف و همسان با گیت های فروشگاهی AM و گیت های فروشگاهی RF تولید می شود که بدیهی است هنگام استفاده حتما باید تگ و دزدگیر فروشگاهی هر دو از یک فرکانس باشد در غیر اینصورت نیاز شما را براورده نمی کند .

پس از فروش جنس تگ صدفی توسط فروشنده با استفاده از مگنت(جداساز)جدا می شود تا دوباره به چرخه سیتم ضد سرقت  فروشگاهی قرار گیرد.

ویژگی های تگ فروشگاهی مدادی لینارد RF و AM

این مدل تگها محبوبترین و شناخته شده ترین مدل تگ موجود در بازار بوده و در دو نوع کوچک و متوسط موجود می باشد . کیفیت ساخت جنس بدنه به جهت مقاوت در برابر فشار و شکسته شدن و همچنین نوع قفل نگهدارنده سوزن از پارامترهای کلیدی در تعیین قیمت تگ فروشگاهی مدادی لینارد RF و AM می باشد .

طول تگ: ۵۰ الی ۶۰ میلیمتر

بازه فرکانسی تگ:

تکنولوژی RF: 8.2MHZ

تکنولوژی AM: 58KHZ

رنگ بندی: سفید و مشکی