گیت فروشگاهی کریستال WG

گیت فروشگاهی چیست؟

گیت فروشگاهی که در زبان محاوره ای به دزدگیر فروشگاهی ، گیت ضد سرقت فروشگاهی ویا دزدگیر هایپر مارکت مشهور است از حمله بهترین راههای حفاظت و امنیت فروشگاه است

مراقبت الکترونیکی از اشیا (EAS) یک تکنولوژی پیشرفته برای جلوگیری از سرقت در فروشگاههای خرده فروشی، فروشگاههای پوشاک ، کتابفروشی ها، کتابخانه ها و …. می باشد. گیت ضد سرقت فروشگاهی یکی از زیر مجموعه های اصلی تکنولوژی EAS می باشد. پایه و اساس کارکرد گیت فروشگاهی الصاق تگ و لیبل امنیتی بر روی کالاهای داخل فروشگاه بر اساس فرکانس کاری گیت فروشگاهی می باشد.

انواع گیت فروشگاهی:

 گیت های فروشگاهی به سه تکنولوژی عمده: الکترومغناطیسی (EM) ، اکوستو مغناطیس (AM) و سیستم رادیو فرکانس (RF) تقسیم میشود که هر کدام بر اساس کاربرد خاص خود در فروشگاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. زمانی که تگ یا لیبل امنیتی الصاق شده بر روی کالا در محدوده قابل تشخیص گیت فروشگاهی قرار می گیرد، گیت فروشگاهی آلارم هشدار مبنی بر سرقت کالا را به اطلاع فروشنده و صاحب فروشگاه می رساند.

موارد استفاده گیت فروشگاهی

استفاده از گیت های فروشگاهی امروزه به یک ابزار کاملا ضروری برای مدیریت و نظارت دقیق تر بر کالاهای فروشگاههای خرده فروشی بخصوص فروشگاههایی که به مشتریان خود اجازه می دهند تا آزادانه در فروشگاهشان حرکت بکنند، کالاهای مختلف را لمس بکنند، برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه بکنند و هر آنچه را که می خواند در سبد خرید خود قرار دهند تبدیل شده است.

گیت فروشگاهی AM

گیت فروشگاهی AM که بر اساس امواج اکوستو مغناطیس عمل می کند ، یک تکنولوژی جدید می باشد که توانایی بالایی در محافظت از خروج غیر مجاز کالاهای داخل فروشگاه دارد. فرستنده گیت فروشگاهی AM یک منطقه نظارتی را در اطراف خود بوجود می آورد، به محض قرار گرفتن تگ یا لیبل امنیتی AM آلارم هشدار به صدا در می آید. فرکانس کاری گیت فروشگاهی AM در محدوده ۵۸KHz می باشد. از جمله ویژگی های بارز گیت فروشگاهی AM نفوذپذیری امواج این تکنولوژی از فلزات و شبه فلزات می باشد. البته این نفوذ پذیری به معنی ۱۰۰ درصدی نیست ولی در مقایسه با گیت فروشگاهی RF به مراتب بهتر می باشد. عمده ترین مشتریان گیت فروشگاهی AM ، فروشگاهای عطر و ادکلن، آرایشی و بهداشتی، بدلیجات و فروشگاههای لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل می باشند.

ویژگی های گیت فروشگاهی کریستال WG

  • بهره گیری از تکنولوژی AM و مجهز به پردازش سیگنال دیجیتال  DSP
  • پایداری بالا در محیط های پر نویز
  • زیبایی در طراحی ، ظرافت در ساخت و مقاومت و استحکام بسیار بالا
  • دقت و سرعت بالا و کمترین میزان خطا در هنگام عبور تگ و لیبل
  • بهره گیری از تکنولوژی ضد تداخل
  • پوشش محدوده وسیعتر برای محافظت از درگاه خروجی فروشگاه
  • سازگار با کلیه تگ های AM  موجود در بازار
  • کیفیت ساخت بالا و قیمت بسیار مناسب
  • ارائه گارانتی تعویض ۱۸ ماهه
  • ۶۰ ماه خدمات پس از فروش